Unikaty

Kolekcja UNIKATY to zdecydowanie perła w koronie ForestDeco.
Te wyjątkowe obrazy przeznaczone są dla koneserów. Doceniają je ludzi, którzy lubią posiadać rzeczy niezwykłe i zupełnie inne niż t, co jest dostępne w sklepach z dekoracjami do wnętrz.
Przeważającą część kolekcji stanowią obrazy, których najważniejszym elementem jest unikatowy kawałek drewna. Korzenie dębu, z których pozyskałam plastry, pochodzą z drzew, które powalone, przeleżały w lesie dziesiątki lat. Naturalne próchnienie sprawiło, że każdy z tych kawałków drewna jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Znalezienie takich okazów wymaga niezliczonych godzin wędrówki po lesie. Każdy plaster jest dokładnie obrobiony i wypielęgnowany.
Patrząc na ten cud natury, wyobrażam sobie jego historię. Wybieram wyjątkowe rośliny i z ich pomocą staram się tę historię przekazać. Ułożyć kompozycję, która niesie ze sobą jakąś treść. W ten sposób powstają obrazy zupełnie wyjątkowe, obok których nie da się przejść obojętnie.

Każda praca z kolekcji Unikaty jest skatalogowana. Nabywca podczas zakupu otrzymuje ode mnie certyfikat z numerem katalogowym i deklaracją, że projekt ten został wykonany tylko w jednym egzemplarzu i nie będzie powielany. Mini wersja certyfikatu zostaje też na stałe umieszczona na niewidocznej części obrazu.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Shopping Cart
Scroll to Top